Preloader

Simplicol
barwnik do tkanin Expert

Do kreatywnego, łatwego farbowania. Także do wełny* i jedwabiu.
Z barwnikiem do tkanin expert pofarbujesz swoje ubrania łatwo i bezpiecznie. Osiągniesz wspaniałe rezultaty z których będziesz mógł być dumny i które podkreślą Twoją indywidualność.

Barwik do tkanin expert możesz użyć do kreatywnego farbowania (batik, dip-dye itp.), do farbowania, zmieniania kolorów oraz odświeżania.
Nadaje się do farbowania wełny*, jedwabiu oraz bawełny, lnu i wiskozy.
*z wyjątkiem moheru, kaszmiru i angory. Jedno opakowanie wystarcza do zafarbowania 300 g tkaniny na głęboki kolor.

Ciesz się wyrazistymi, wesołymi kolorami!

  Kup teraz

Dobierz metodę farbowania najlepszą dla Ciebie


1. Farbowanie w pralce


2. Farbowanie w misce lub wiadrze


3. Farbowanie w garnku

 

Instrukcja stosowania

Materiały

JAKIE tekstylia MOŻNA FARBOWAĆ:

Simplicol barwnik do tkanin expert nadaje się do farbowania wełny (z wyjątkiem kaszmiru, moheru i angory) i jedwabiu a także wszystkich tekstyliów z bawełny, lnu wiskozy oraz tkanin mieszanych.

Tkaniny mieszane to tkaniny z wyżej wymienionych naturalnych włókien z maksymalną zawartością syntetycznych włókien do 50% (np. poliester, poliamid i poliakryl). W przypadku tkanin mieszanych kolor farbowanych ubrań jest mniej intensywny.

Kolor podany na etykiecie można uzyskać farbując białe tekstylia. Na materiałach w innym kolorze powstają odcienie mieszane.

Wskazówki i informacje

Próbnik kolorów

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane mogą różnić się od wyniku farbowania w zależności od ustawień monitora. Próbnik kolorów ma charakter orientacyjny i nie może być podstawą reklamacji produktu z uwagi na indywidualną charakterystykę tkanin oraz ich oryginalny kolor.
Inspiracje

Simplicol kupisz w: