Preloader

Simplicol
barwnik do tkanin Intensywny

Proste farbowanie: Szybkie, czyste i bezpieczne farbowanie tkanin w pralce. Innowacyjny barwnik w płynie działa natychmiast: intensywne, równomierne farbowanie, również w nowoczesnych pralkach z systemem oszczędzania wody. Efekt widoczny od razu – pięknie zafarbowana odzież.

Nadaj swoim ubraniom i tkaninom (tekstyliom) trwałe, wyraziste kolory – teraz z łatwością zrobisz to w pralce.
Intensywny barwnik do tkanin simplicol przeznaczony jest do wszystkich tkanin z bawełny, wiskozy, lnu, a także do tkanin mieszanych.

Jedno opakowanie intensywnego barwnika do tkanin farbuje 600 g tkaniny na głęboki kolor.

  Kup teraz

Farbowanie
proste jak pranie

1. Suchy i czysty materiał włożyć do pralki.
2. Odkręcić nakrętkę butelki. Rozciąć woreczek wzdłuż linii.
Butelkę i woreczek ustawić bezpośrednio na ubraniach w bębnie pralki.
3. Włączyć program Syntetyki 40° bez prania wstępnego.
4. Po farbowaniu wyjąć butelkę i woreczek. Zabarwione tekstylia wyprać powtórnie w pralce
zgodnie z zaleceniami producenta tkaniny (patrz metka) z dodatkiem proszku do prania.

Instrukcja stosowania

Farbowanie w kilku krokach

Materiały

JAKIE tkaniny MOŻNA FARBOWAĆ:

Intensywny barwnik do tkanin simplicol przeznaczony jest do wszystkich tkanin z bawełny, wiskozy, lnu, a także do tkanin mieszanych. Tkaniny mieszane to tkaniny składające się z wyżej wymienionych włókien naturalnych z maksymalnym udziałem 50% syntetycznych włókien (np. poliester, poliamid, poliakryl). Na tkaninach mieszanych efekt barwienia jest jaśniejszy. Kolor przedstawiony na opakowaniu można uzyskać na białych tkaninach. Na materiałach w innym kolorze powstają odcienie mieszane. Przygotowanie: Jedno opakowanie wystarcza do trwałego zafarbowania ok. 600 g materiału na głęboki kolor (np. 1 para dżinsów, 3 ręczniki do rąk, 4 koszulki lub 1 ręcznik kąpielowy). W razie potrzeby suchy materiał należy zważyć na wadze kuchennej.

W przypadku większej ilości tkanin efekt barwienia będzie jaśniejszy. Materiał musi być czysty i niepoplamiony. Przed barwieniem należy wypłukać płyny do płukania tkanin, apretury (środki impregnujące) i środki do dezynfekcji prania.

Wskazówki i informacje

Żyj pełnią kolorów
z Simplicol

Wypłowiałe kolory ubrań zniechęcają do ich noszenia, ale to nie musi być powód by przestać nosić ulubioną bluzę lub sukienkę. Wystarczy włożyć do bębna pralki wyblakłe ubranie wraz z farbą w odpowiednim kolorze. W ofercie mamy 18 kolorów farb do włókien naturalnych takich jak bawełna, len, wizkoza oraz do tkanin mieszanych z zawartością sztucznych włókien do 50%. To, co farbujemy?

  Kup teraz

Inspiracje

Simplicol kupisz w: