Po wielu latach funkcjonowania w tym samym miejscu często bywa tak, że nudzi nas nawet najbardziej atrakcyjne wnętrze. Rzadko kiedy udaje się wygospodarować czas i pieniądze na całkowitą rearanżację przestrzeni w domu. Łazienka to pomieszczenie, które w kontekście zmian pozornie kosztuje najwięcej. Przedstawiamy najmodniejsze sposoby na wykorzystanie idei DIY w sposób łagodny dla portfela.

Najmodniejsze trendy zazwyczaj cechuje wygórowana cena. Na szczęście istnieją domowe sposoby, które pozwalają przerobić stare ubrania niskim kosztem, gwarantując przy tym niepowtarzalny look. Idea DIY, czyli Zrób to sam zakłada samodzielne uzyskanie różnorakich efektów bez pomocy specjalistów. Poniżej przedstawiamy aktualne trendy modowe, które można wprowadzić do garderoby unikając niekończących się wypraw do sklepów.

W ciągu ostatnich lat zapotrzebowanie na szeroko rozumiane produkty EKO stało się zauważalnie wyższe. Ludzie znacznie rozsądniej podchodzą do codziennych wyborów zakupowych. Tyle na ile słuszność naszych decyzji związanych z produktami spożywczymi jest całkiem łatwa do zweryfikowania, z modą jest zdecydowanie ciężej. Niejasne są kryteria odzieży typu EKO. Kluczem jest zmiana podejścia i porzucenie zdecydowanie nieekologicznych nawyków. Przedstawiamy zasady, których należy się trzymać aby pozostać modną i żyć w sposób nieszkodliwy dla środowiska.

Czy jesteś pewna, że Twoje decyzje zakupowe są świadome i w pełni przemyślane? Zdecydowana większość konsumentek nie wie, że ich wybory w większym lub mniejszym stopniu zależą od koloru produktu, jego opakowania, czy broszury reklamowej z przedstawioną usługą. Co bardziej oczywiste magię kolorów wykorzystuje się także do wyrażania swojego nastroju i indywidualnych cech osobowości. Przestawiamy porady dotyczące stosowania najpopularniejszych kolorów w modzie, wnętrzach i komunikacji biznesowej.

Umiejętne dobieranie kolorów to sztuka, która przydaje się częściej niż mogłoby się wydawać. Jest wiele obszarów, w których można (a nawet wypadałoby) postawić na dobry efekt wizualny. Poza oczywistą modą i aranżacją wnętrz, używanie różnych barw w sposób estetyczny można wykorzystać między innymi w projektowaniu, grafice, gotowaniu, charakteryzacji i wizażu. Niektórzy kierują się intuicją i wychodzi im to świetnie, inni potrzebują konkretnych wskazówek odnośnie sposobów łączenia kolorów. Poniżej znajdziesz najbardziej przydatne z nich.

Tegoroczna wiosna przyniesie prawdziwą rewolucję. Inspiracje, które pojawiły się na najbardziej prestiżowych wybiegach mody nigdy wcześniej nie były tak barwne. To sprawka widocznie powracającego trendu lat osiemdziesiątych i znużenia smutnymi pastelami. Chcesz wiedzieć na jakie zestawy kolorów postawić przy dekorowaniu wnętrz i które z nich pozwolą Ci uatrakcyjnić swój wygląd? Poniżej zestawienie najmodniejszych kolorów tego sezonu.

Chyba każdy choć raz doświadczył silnych wyrzutów sumienia po wyrzuceniu do kosza swojego nie do końca znoszonego ubrania. Prawdopodobnie takiej reakcji towarzyszyły liczne wątpliwości i kwestionowanie tego, że wszelkie środki ratowania koloru zostały podjęte. Odpowiadając na pytanie co można zrobić, kiedy ulubiony element garderoby stracił barwę, przedstawiamy najlepsze sposoby na rozwiązanie takiego problemu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości barwniki do tkanin. Dzięki produktom Simplicol, nie będzie już Państwu potrzebna farbiarnia, gdyż nasze farby do tkanin przeznaczone są do normalnego użytku w pralce.

Marka Simplicol

Simplicol barwnik do tkanin Intensywny

Proste farbowanie: Szybkie, czyste i bezpieczne farbowanie tkanin w pralce.

Barwnik Intensywny

Simplicol barwnik do tkanin Ekspert

Farba do tkanin expert przeznaczona jest do farbowania w pralce, misce lub garnku

Barwnik Ekspert

Żyj pełnią kolorów
z Simplicol

Wypłowiałe kolory ubrań zniechęcają do ich noszenia, ale to nie musi być powód by przestać nosić ulubioną bluzę lub sukienkę. Wystarczy włożyć do bębna pralki wyblakłe ubranie wraz z farbą w odpowiednim kolorze. W ofercie mamy 18 kolorów farb do włókien naturalnych takich jak bawełna, len, wizkoza oraz do tkanin mieszanych z zawartością sztucznych włókien do 50%. To, co farbujemy?

  Kup teraz